לימוזינה לבר מצווה

הלימוזינה תחכה לכם עד סיום הטקסאירוע בר מצווה או בת מצווה הוא אירוע חשוב בחייהם של כל מתבגר ומתבגרת יהודים. לפי המסורת זהו טקס בעל צביון דתי המסמל מעבר מילדות לבגרות. אך עם השנים הטקס הזה קיבל צביון חברתי. הוא נהיה אירוע רב משתתפים עם שלל אטרקציות, בעצם מסיבת יומולדת בהיקף מאוד גדול, כאשר במרכז עומדים המתבגר/ת וזוכים להרגיש ככוכבים לערב אחד. על כן התפתחו מגוון שירותים שאמורים לספק לילד שלכם בדיוק את ההרגשה הזאת ואחד המוצלחים שבהם הוא לימוזינה לבר מצווה או לימוזינות לבת מצווה.

מה כל כך מיוחד בשירות לימוזינה לבר מצווה ?

מתבגרים בגילאים האלו חיים את עולם הפנטזיות של הטלוויזיה, אשליית הזוהר של הכוכבים הכי גדולים ועוד. על כן הם מזהים את הלימוזינות כמשהו יוקרתי וייחודי שיהפוך אותם לזוהרים ופופולרים ולו ליום אחד, בעצם הן פשוט יגרמו להם לתחושה טובה, שביננו זה מה שכל הורה רוצה לתת לילד שלו. כאשר המתבגר יגיע לחגיגת הבר מצווה שלו בלימוזינה הוא יריגש מיוחד ואילו לימוזינות לבת מצווה יתנו לילדה שלכם תחושה שהיא נסיכה ושכל העיניים נשואות אליה.

מה שירותי לימוזינה לבר מצווה מציעים?

לימוזינה תאסוף אתכם מביתכם ותלווה אתכם לאורך כל היום
מעבר לנסיעה חוויתית ברכב פאר הלימוזינות מציעות לרוב עוד מגוון שירותים מפנקים. קודם כל מפאת גודלן יש בהן מקום לעוד כ7-10 איש. כך שהמתבגר/ת יוכלו לנסוע ולהגיע לאירוע מלווים בחברים או בני משפחה לבחירתם. בדרך כלל גם יספקו להם אוכל ושתייה קלה. מוזיקה ברקע והקרנות על גבי מסכים בתוך הלימוזינה. חלק מהלימוזינות גם יספקו שטיחים אדומים ביציאה מהן לתוך האירוע מה שיבטיח כי ילדיכם ירגיש שהוא חי את החלום.

מתי התחיל המנהג הזה?

בנישה של האירועים הלימוזינות היו יותר מוכרות לנו באירועי חתונות. לא מעט זוגות צעירים אוהבים להגיע לחתונה שלהם ברכב מפואר עם נהג פרטי. אך בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הבינו שגם הבר או בת המצווה הם אירוע שמסמל אבן דרך בחייו של אדם וכי יש לחגוג אותו כראוי ואם יש אפשרות אז גם להנות מאטרקציות מיוחדות על הדרך.